Bella Ciało

Śledź Social Media, aby być na bieżąco z naszą ofertą

Rover Vacu Infrashape Horizontal

Zrewolucjonizowane połączenie ćwiczeń na leżącym rowerku wzbogacone o technologię podciśnienia, promieni podczerwieni i kolagenu gwarantuje świetne efekty i pozytywne doznania.

Endermologia Primelle

Primelle to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy.

Presoterapia – masaż limfatycznych

To nowoczesna technologia do wykonywania masażu uciskowego, przy pomocy urządzenia pompującego i specjalnych mankietów uciskowych (ręce, tułów, nogi).

Bieżnia w podciśnieniu IR

To rewolucyjna kapsuła łącząca w sobie aktywne ćwiczenia na bieżni oraz komorę podciśnieniową, gwarantująca wyciśnięcie z treningu maksymalnych korzyści dla ciała.

Roll masaż IR

To urządzenie które doskonale redukuje cellulit! pobudza krążenie, zapewnia intensywny i relaksujący masaż(działający ujędrniająco) pomaga w usunięciu toksyn (drenaż limfatyczny)

Elektrostymulacja

Smukła sylwetka bez ćwiczeń? Tak się nie da, ale mamy urządzenie które świetnie zintensyfikuje efekty diety i treningu! 600 skurczów mięśni w 30 min!

Fale radiowe RF

Co powiesz na intensywną terapię ujędrniającą z widocznym efektem napiętej skóry? Lifting bez skalpela...

Sauna karbonowa

To specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco – modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi.

Thermogenique intensywne wyszczuplenie

Spektakularny termogeniczny zabieg, kształtujący i wyszczuplający sylwetkę.

Liposukcja kawitacyjna

Zabieg ten nie tylko pomaga zredukować niechcianą tkankę tłuszczową, ale również wspomaga ujędrnienie skóry, nadając jej zdrowy blask.

Bandaże Arosha

Produkty przeznaczone do modelowania sylwetki łączące bandażowanie oraz składniki aktywne poprawiające jędrność skóry, redukujące cellulit, niwelujące tkankę tłuszczową oraz modelujące sylwetkę.

Body wrapping

Inaczej foliowanie, to zabieg wyszczuplający, który ma za zadanie spalać tkankę tłuszczową i ujędrniać skórę.

Dermomasaż z Falą RF

Jednym z zabiegów, które pozwalają wyszczuplić sylwetkę, pozbyć się toksyn z organizmu i skutecznie rozprawić się z cellulitem, jest masaż próżniowy.