Bella Ciało

Śledź Social Media, aby być na bieżąco z naszą ofertą

Thermogenique intensywne wyszczuplenie

Thermogenique flancuskiej firmy M’ONDUNIQ- spektakularny
termogeniczny zabieg, kształtujący i wyszczuplający sylwetkę.

Thermogenique to nie tylko wyszczuplenie ciała, ale również redukcja cellulitu, utrata centymetrów w obwodach oraz relaks.

To jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit i tkankę tłuszczową. 4 głowice zabiegowe działają na różne problemy. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica do liposukcji kawitacyjnej dają bezpieczną i niechirurgiczną możliwość kształtowania i modelowania sylwetki. Głowica RF podgrzewa twoją skórę nawet do 60st, stymulując ją do produkcji kolagenu, zagęszczając i ujędrniając.

Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu (fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych. Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną.

Zabieg trwa ok 2h, wykorzystuje wszystkie głowice i składa się z kilku etapów:

1. Etap 1 – WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA. Przed rozpoczęciem pierwszego profesjonalnego zabiegu z serii na ciało o właściwościach silnie ujędrniających i wyszczuplających przeprowadzamy dokładny wywiad z Klientem, aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie za pomocą ’centymetra’ dokonujemy dokładnych pomiarów newralgicznych punktów na ciele. Pomiary dokonujemy i zapisujemy zgodnie z Kartą Klienta THERMOGENIQUE.

2. Etap 2 – PEELINGUJĄCY MASAŻ WSTĘPNY wybranej okolicy. Na lekko zwilżoną skórę nakładamy niewielką ilość wybranego peelingu w zależności od dedykowanego zabiegu: (Peeling dedykowany do zabiegu Thermogenique)

3. Etap 3 – AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE. Na partie objęte zabiegiem na początek nakładamy ampułkę 5 ml V-Slim PROF. Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący ciało. Zawartość ampułki wmasowujemy dokładnie i intensywnie w skórę. Następnie na te same partie ciała nakładamy Minceur thermo-actif – termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Żel również dokładnie wmasowujemy w skórę, a następnie przechodzimy do kolejnego etapu wzmocnienia termogenezy wyszczuplającej i ujędrniającej.

4. Etap 4 – WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS. Na partie objęte zabiegiem nakładamy ’kokon termogeniczny’, wytwarzamy efekt próżni i przykrywamy Cię kocem pozostawiając do wzmocnienia efektu na około 25-35 minut. Czujesz bardzo przyjemne ciepło i relaks, możesz w tym czasie poprosić o wykonanie zabiegu na twarz, albo napawać się subtelną muzyką i blaskiem świec.

5. Etap 5 – INTENSYWNE WYSZCZUPLENIE I UJĘDRNIENIE. Podczas zabiegu Thermogenique wykorzystujemy  4 głowice.

– Fale radiowe RF- nanosimy na skórę olejek arganowy i podczas 30 minutowego masażu wybranej partii ciała podgrzewamy tkankę
podskórną powodując jej głębokie rozgrzanie ujędrnienie, zagęszczenie włókien kolagenowych oraz pobudzamy do produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu Twoja skóra stanie się bardziej sprężysta, jędrna i napięta. Na rozgrzaną skórę nakładamy specjalny żel i przechodzimy do następnego etapu zabiegu

– Liposukcja kawitacyjna. Specjalną głowicą przez 30 min rozbijamy tkankę tłuszczową, która podczas procesów metabolicznych zostanie wydalona z Twojego organizmu. Jest to zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków.

– Masaż ciśnieniowy Vacu. Jest to głowica która łączy w sobie
podciśnienie i fale radiowe. Intensywny masaż partii zabiegowej poprawia znacznie jej krążenie, redukuje cellulit i uelastycznia skórę.

6. Etap 6 – Maska ujędrniająca z arganem i złotym pyłem uwieńczy i podkreśli efekt zabiegu.

7. Etap 7 – POMIARY KOŃCOWE. Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych.

Co zyskujesz?

 • Wymodelujesz ciało
 • Zmniejszysz masę ciała, szczególnie w obrębie nóg, bioder i brzucha
 • Zredukujesz cellulit oraz rozstępy
 • Pobudzisz organizm do odnowy biologicznej
 • Uaktywnisz stymulację do produkcji kolagenu
 • Oczyścisz organizm i polepszysz przemianę materii w organizmie
 • Ujędrnisz skórę
 • Zapobiegniesz procesom starzenia
 • Zredukujesz rozciągniętą skórę po dużej utracie wagi np. po ciąży,
  dietach lub przebytych chorobach
 • Silnie uaktywnisz układ immunologiczny
 • Poprawisz dotlenienie i ukrwienie tkanek
 • Poprawisz komfort snu
 • Poprawisz krążenie
 • Poczujesz się piękna i zrelaksowana

Śledź Social Media, aby być na bieżąco z naszą ofertą!