Bella Ciało

Śledź Social Media, aby być na bieżąco z naszą ofertą

Liposukcja kawitacyjna

Zabieg ten nie tylko pomaga zredukować niechcianą tkankę tłuszczową, ale również wspomaga ujędrnienie skóry, nadając jej zdrowy blask.

Zabieg polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych za pomocą fal ultradźwiękach. Fala ultradźwiękowa stosowana podczas zabiegu powoduje przerwanie błony komórkowej komórek tłuszczowych (adipocytów). Gdy komórki tkanki tłuszczowej zostają uszkodzone, uwolnione z nich wolne kwasy tłuszczowe i glicerol zostają przetransportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, która metabolizuje je na takiej samej zasadzie, jak tłuszcze dostarczane z pożywieniem. W ten sposób nadmiar tłuszczu zostaje usunięty z organizmu. Ponieważ wątroba bierze aktywny udział w rozkładzie tłuszczów podczas serii zabiegów należy o nią szczególnie zadbać, nie obciążając jej ciężkostrawną dietą!

Zabieg wykonujemy maksymalnie raz w tygodniu. Należy również pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu (min 2 l. wody na dobę) aby wzmocnić efekty zabiegu. Liposukcję ultradźwiękową wykonujemy specjalną głowicą przy pomocy żelu do USG. Zabieg można przeprowadzić w okolicach brzucha, boczków, ud, ramion oraz pośladków. Zabieg trwa 30 min, jest bezbolesny i nieinwazyjny. Jest alternatywą do tradycyjnej liposukcji.

Co zyskujesz?

1. Poprawisz pewnoś siebie: Zmniejszenie obwodu ciała i poprawa wyglądu skóry mogą przyczynić się do zwiększenia pewności siebie. Odczujesz, jak spada ciężar codziennego stresu związany z wyglądem, co przekłada się na lepsze samopoczucie.

2. Zmotywujesz się do zdrowszego stylu życia: Zabieg ten może być
punktem wyjścia do bardziej aktywnego i zdrowego stylu życia.
Zauważysz, że chętniej angażujesz się w aktywność fizyczną i dbasz o
swoje ciało, co przyczyni się do utrzymania osiągniętych rezultatów. Aby
wzmocnić efekt zabiegu zawsze rekomendujemy aktywność fizyczną
podczas serii zabiegowej. Nowy nawyk = nowa Ja

3. Odkryjesz nowe możliwości ubioru: Redukcja tkanki tłuszczowej
pozwoli Ci na eksperymentowanie z modą i noszenie ubrań, które
wcześniej mogły wydawać się niemożliwe do noszenia. Otworzy się przed
Tobą cała nowa szafa możliwości.

4. Zwiększysz poczucie atrakcyjności: Odczujesz, jak zwiększa się liczba
spojrzeń i komplementów. To nie tylko o tym, jak inni Cię postrzegają, ale
również o tym, jak postrzegasz siebie.

Śledź Social Media, aby być na bieżąco z naszą ofertą!