Studio modelowania sylwetki w Zgierzu

Studio modelowania sylwetki w Zgierzu oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla upiększenia twojego ciała. Urządzenia, którymi dysponujemy pozwalają na czynną i bierną stymulację mięśni i redukcję tłuszczu oraz cellulitu.

Rower vacu – zwiększona skuteczność ćwiczeń

Ćwiczenia na rowerku są zawsze dobrym sposobem na ogólną poprawę wyglądu i kondycji. Jednak Rower vacu, który oferujemy w gabinecie w Zgierzu jest czymś więcej. Normalna praca na rowerku odbywa się w specjalnej tubie, gdzie działa podciśnienie. Przede wszystkim poprawia to krążenie, co w efekcie prowadzi do lepszej przemiany materii. Pozbędziesz się nie tylko nadmiernych kilogramów, ale zalegających wałków tłuszczu i nieładnego cellulitu. Rower vacu jest wygodnym, przyjemnym i bardzo skutecznym sposobem na redukcję masy ciała i modelowanie sylwetki.

Elektrostymulacja czyli sprawne mięśnie bez wysiłku

Ciekawą propozycją dla osób, które nie chcą lub nie mogą wykonywać intensywnych ćwiczeń jest elektrostymulacja. Centrum w Zgierzu zapewnia bezpieczny sprzęt do wykonywania tego typu zabiegów. Elektrostymulacja jest zabiegiem wykonywanym w szpitalach, gabinetach fizjoterapeutów, jest też ceniona przez sportowców. To sprawdzony sposób na poprawę sylwetki, kształtu twarzy i ogólnej sprawności ruchowej. Stosowanie impulsów elektrycznych zmusza je do skurczów, przez co można powiedzieć same ćwiczą.

W efekcie stosowania elektrostymulacji poprawia się nie tylko sylwetka, ale też jędrność skóry. Uwolnienie produktów przemiany materii oczyszcza i pobudza układ limfatyczny. Dlatego nie tylko zyskujesz bardziej sprawne mięśnie, ale lepiej wyglądasz. 

Wyszczuplanie i modelowanie

Celem zabiegów stosowanych w studio w Zgierzu jest szybka utrata masy ciała oraz ogólna poprawa wyglądu. Stymulacja bierna (za pomocą urządzeń) i czynna (przez ćwiczenia) pozwala szybko uzyskać wymarzony zarys sylwetki. Zabiegi takie jak elektrostymulacja czy rollmasaż pomagają też poprawić zarys sylwetki przez ujędrnienie zwiotczałych mięśni. Wyszczuplanie jest więc tylko jedną z wielu zalet korzystania z usług naszego centrum.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *