Medycyna estetyczna i treningi

Medycyna estetyczna to tylko jedna z wielu propozycji naszego studia w Zgierzu. Dzięki połączeniu ćwiczeń na nowoczesnych urządzeniach i zabiegów upiększających i modelujących ciało możesz szybko i skutecznie poprawić wygląd oraz samopoczucie.

Trening nowoczesny

Trening ciała może przebiegać różnie. Niektóre formy ćwiczeń bywają wyczerpujące i monotonne. Jednak w naszym studio w Zgierzu stawiamy na trening nowoczesny, z użyciem urządzeń, które poprawią działanie ćwiczeń i mają dodatkowe działanie antycellulitowe i przeciwtłuszczowe. Sekretem ćwiczeń o zwiększonej skuteczności jest trening w kapsule Vacu. Dzięki podciśnieniu, wytwarzanemu w obszarze wykonywanych ćwiczeń nie tylko trenujemy mięśnie, ale pozbywamy się uporczywie zalegającej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Szybciej, łatwiej i bardziej efektywnie możemy ukształtować twoją sylwetkę. Dodatkowo trening Vacu, który możesz odbyć w gabinecie w Zgierzu, ma zalety normalnego treningu na bieżni czy na rowerku.

Liposukcja kawitacyjna

Kolejną ciekawą propozycją naszego studia w Zgierzu jest liposukcja kawitacyjna. Pozwala ona na pozbycie się tkanki tłuszczowej bez zabiegu chirurgicznego. Używamy nowoczesnego urządzenia Thermogenique. To bezpieczny, szybki i nieinwazyjny sposób, żeby zredukować niechcianą tkankę tłuszczową.

Liposukcja kawitacyjna działa na dwa sposoby. Używane preparaty wspomagają rozbijanie komórki tłuszczowej, a urządzenie dodatkowo pomaga zniszczyć komórki tłuszczowe  za pomocą ultradźwięków. Dzięki zabiegowi urządzeniem Thermogenique możesz poprawić skuteczność innych treningów i zabiegów.

Szybkie odchudzanie różnymi sposobami

Odchudzanie można przeprowadzać na wiele sposobów. My staramy się, żeby nie ograniczało się do redukcji masy ciała czy tłuszczu. Przede wszystkim chodzi o ukształtowanie sylwetki i poprawę ogólnego samopoczucia. Dlatego szybkie odchudzanie w naszym gabinecie w Zgierzu jest przeprowadzane kompleksowo. Treningi, liposukcja kawitacyjna, masaż limfatyczny – wszystko to pobudza twój organizm do samodzielnego działania. Efekty są zauważalne już po jednej wizycie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *